Школа молодого вихователя міста

Метою цього методичного заходу було ознайомлення вихователів із системою роботи КЗ «ДНЗ №45 ВМР» в напрямку художньо-естетичного розвитку дошкільників шляхом залучення їх до мистецтва засобами живопису, збагачення їх інформаційно-методичного простору щодо формування ціннісного ставлення дітей до живопису в умовах дошкільного закладу.

В своєму виступі методист з дошкільного навчання Бондарчук Л.В. окреслила актуальний погляд на проблему з виступом на тему «Виховний і розвивальний потенціал мистецтва живопису в сучасному освітньому просторі ДНЗ».

Вихователь-методист закладу Карпина А.В. презентувала присутнім систему роботи з вихованцями ДНЗ «Скарбниця» педагогічної діяльності по ознайомленню дітей з живописом».

Під час практичного блоку методичного об’єднання учасники побачили наступні відкриті заходи:

• Екскурсію в картинну галерею «Територія мистецтва», яку провели вихованці старших груп;
  • Заняття по ознайомленню дітей із творчістю художника І.Горобчука «Пастораль по-вінницьки» провела педагог Малайчук О.В.;
  • Учасники засідання були запрошені на культурно-мистецькі батли «Кольорове дитинство».

На методичному блоці вихователі мали змогу займатись в арт-резиденції під час «Мистецького воркшопу»