Довідка про «Калинку»

Комунальний заклад

«Дошкільний навчальний заклад №45 Вінницької міської ради»

14272

Там, де розташувався новий живописний район Вінниці, з поетичною назвою Вишенька, 15 лютого 1972 року був відкритий дитячий садок № 45 «Зірочка» за адресою: Вінниця, 600-річчя 56. Садок був збудований на кошти Міністерства оборони для дітей військовослужбовців, які несли службу у Вінницькому гарнізоні. В перший рік свого існування силами працівників, батьків та військовослужбовців навколо дитячого закладу було створено зелену зону, до якої увійшли куточок лісу, фруктовий сад, ягідник. На території ДНЗ були обладнані для дітей, відповідно вікової категорії, ігрові майданчики, на яких були розташовані ігрові споруди, знаряддя для проведення занять з фізкультури та ігор дітей.

В 1974 році колектив очолила творча людина, педагог з великої літери, чудовий організатор, людина з чуйним серцем — Бугорська Зінаїда Миколаївна. Під її керівництвом садочок жив та працював 22 роки.

З 1996 року колективом садка почала керувати Заліцька Валентина Василівна, яка більше 25 років віддавала своє серце дітям, працюючи вихователем.

З 1 січня 2002 року ДНЗ перейшов в колективну власність територіальної громади міста Вінниці і став підпорядковуватись Вінницькій міській раді.

З серпня 0_93a2e_2265c91d_XL2002 року колектив очолила молода, енергійна, творча завідуюча Ягніч Наталія Іванівна. З її приходом колектив поповнився молодими вихователями. В садочку відкрились додатково чотири групи.

На сьогоднішній день дошкільний навчальний заклад приймає активну участь у міських конкурсах, здобуває перемоги та отримує грамоти Департаменту освіти Вінницької міської ради. Дитячий садок «Калинка» радо зустрічає 341 дитину, які відвідують 11 вікових груп:

2 групи раннього віку

3 групи для малят молодшого дошкільного віку

3 групи для вихованців середнього дошкільного віку

3 групи для дітей старшого дошкільного віку

Режим роботи садочка — 12 годин.

Cтатус: Державний навчальний заклад

Тип: Дошкільний навчальний заклад загального розвитку

Підпорядкування: Департамент освіти Вінницької міської ради

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ:swordpen

1. Базовий компонент (нова редакція).

2. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК: Художньо-естетичний

1. Збагачення художньо-естетичного досвіду;

2. Розвиток творчих здібностей особистості;

3. Формування системи знань та уявлень про сутність, види та жанри мистецтва, особливості художньої мови мистецтв та художньо-естетичної компетентності особистості дітей дошкільного віку.

Дошкільний навчальний заклад працює з 7.00 до 19.00

58