Досягнення «Калинки»

 Колектив дошкільного закладу,  вихованці та їх батьки приймають активну участь у міських заходах та конкурсах протягом 2017-2018 н.р.:

 1. Міський конкурс «Зимова феєрія». Вихованці старших груп здобули перемогу з новорічною композицією «Мішечок щастя кожному приготували». Дитячий колектив нагороджений Грамотою Департаменту освіти за перемогу в міській виставці-конкурсі новорічних композицій.

У 2016-2017 н.р. колектив закладу приймає активну участь у міських заходах та конкурсах

 1. Участь у міському конкурсі «Вихователь року-2016». Педагог ДНЗ Гранальська Наталія Миколаївна отримала перемогу в номінації «Вихователь-новатор» в міському конкурсі професійної майстерності і була нагороджена Грамотою Департаменту освіти.
 2. Батьки вихованки старшої групи №2 разом із своєю донечкою Рибалкою Марією взяли участь у міському конкурсі «Зимова феєрія-2016». Їх новорічна композиція «Я вже поспішаю» принесла чергову перемогу.
 3. Участь у міському конкурсі «У колі дружньої родини». Досвід сімей вихованок закладу Андріїшиної Аліни та Шірпал Анастасії приніс чергову перемогу закладу.
 4. Вихователь закладу Ковальчук Тетяна презентувала електронно-освітній ресурс «Таємниці живопису» на Ярмарці фахових сподівань, за що отримала ІІ місце та була нагороджена Грамотою Департаменту освіти.
 5. Участь у міському конкурсі «Колискова пісня — 2017″. Тітка вихованки групи №5 Кравець Ірина презентувала українську народну колискову «Повішу я колисочку», за що здобула перше місце в міському та друге в обласному конкурсах.
 6. Участь у чемпіонаті «Старти надій». В дитячому садку проходив чемпіонат з різних видів спорту в рамках міської освітньої програми «Старти надії». У змаганнях з боулінгу, шашок, городків, черлідингу та фітболгімнастики брали участь вихованці старших груп №2,8,10. У міському конкурсі із спортивною гімнастикою перемогла вихованка старшої групи №6 Ксенія Овсянникова. Також перможцями стали вихованки хореографічної студії з черлідингом «Кольоровий мікс». Участь у Чемпіонаті принесла чергову перемогу закладу і Грамоту Департаменту освіти.
 7. Участь у міському фестивалі «Чарівна квітка — 2017″. Хореографічна композиція «ІКольорове дитинство» за постановкою хореографа Волохової Оксани Василівни принесла закладу чергову перемогу. Завоювала серця глядачів вихованка групи №3 Цехмейструк Іринка із сольним виступом «Пеппі Довга панчоха». Колектив КЗ «ДНЗ №45 ВМР» був нагороджений Грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради.

У 2015-2016 н.р. колектив закладу приймає активну участь у міських заходах та конкурсах:

 1. Педагоги ДНЗ провели майстер-класи для маленьких вінничан до Дня міста.
 2. Участь у чемпіонаті «Старти надії». В дитячому садку проходив чемпіонат з різних видів спорту в рамках міської освітньої програми «Старти надії». У змаганнях з боулінгу, шашок, городків, черлідингу та фітболгімнастики брали участь вихованці старших груп №2,4,5,6,8.
 3. Батьки вихованців взяли участь у міському конкурсі «Зимова феєрія-2015». Новорічна композиція «Новорічна казка» принесла перемогу вихованці старшої групи №2.
 4. Участь у міському конкурсі «У колі дружньої родини». Родина вихованців групи №4, Хабінської Аліси, та групи №6, Томкова Назара,  відзначені як кращі роботи грамотами Депатраменту освіти.
 5. Вихователь закладу Мазур Катерина презентувала електронно-освітній ресурс «Моя країна — Україна» на Ярмарці фахових сподівань, за що отримала ІІ місце.
 6. Участь у міському конкурсі «Колискова пісня — 2016″. Мама вихованки групи №3 Євгенія Неборячок презентувала колискову сучасних атворів «Спи, моє сонечко» та тітка вихованця групи №9 Захарова Дар’я виступила із народною колисковою «Повішу я колисочку». Вітаємо Євгенію з ІІ зайнятим місцем та Дар’ю — з І місцем.
 7. Участь в обласному конкурсі «Колискова пісня — 2016″. Захарова Дар’я з народною колисковою здобула перемогу другої номінації.

Колектив дошкільного навчального закладу у 2014-2015 н.р. приймає участь у міських заходах та конкурсах:

 1. Участь у чемпіонаті «Старти надії». В дитячому садку проходив чемпіонат з різних видів спорту в рамках міської освітньої програми «Старти надії». Вихованці старших груп мали змогу взяти участь у змаганнях з боулінгу, шашок, черлідингу та фітболгімнастики.
 2. Участь у міському конкурсі «Зимова феєрія-2014». Новорічна композиція «В очікуванні дива» принесла перемогу вихованці старшої групи №7 Брунь Юлії.
 3. Участь у міському конкурсі «Вихователь року-2014». Педагог ДНЗ Вечірко Вікторія Павлівна отримала перемогу в номінації «Вихователь-творець» в міському конкурсі професійної майстерності.
 4. Участь у міському конкурсі «У колі дружньої родини». Родина вихованця групи №7 Гудка Дмитра здобула перше місце в міському конкурсі.
 5. Участь у міському конкурсі «Колискова пісня — 2015″. Мама вихованки групи №3 Цехмейструк Іринки Євгенія Григорівна здобула перемогу з іспанською народною колисковою «A la nanita». Також Євгенія отримала перемогу в обласному конкурсі «Колискова пісня — 2015″.
 6. Участь у міському фестивалі «Чарівна квітка — 2015″. Хореографічна композиція «Іменини Цокотухи» за постановкою хореографа Волохової Оксани Василівни принесла закладу чергову перемогу. Завоювала серця глядачів вмихованка групи №3 Цехмейструк Іринка, декламуючи вірш Н.Красоткіної «Мир на землі».
 7. Переможці ІІ етапу міського конкурсу хореографічний колектив «Калинка» та вихованка ДНЗ Цехмейструк Ірина взяли участь у гала-концерті до Дня захисту дітей «Чарівна квітка — 2015″.
 8. Участь в обласному конкурсі «Колискова пісня — 2015″. Мама вихованки групи №3 Цехмейструк Іринки Євгенія Григорівна отримала перше місце з іспанською народною колисковою «A la nanita».

Колектив дошкільного закладу,  вихованці та їх батьки на протязі 2013-2014 н.р. приймали участь у міських заходах та конкурсах:

 1. «Ярмарок фахових сподівань-2014» дидактичний посібник «Кольорова алгебра» отримав ІІ місце в номінації «дидактичний посібник»;
 2. Вокальний ансамбль вихованців ДНЗ №45 «Домісолька» отримав І місце у номінації «вокальний ансамбль» на Фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка-2014»;
 3. ІІ місце у номінації «українська народна колискова» на обласному фестивалі «Колискова пісня»;
 4. Участь у фестивалі «Гра скликає друзів» в ігротехніці «Козацькому роду нема переводу»;
 5. Участь у Всеукраїнському фестивалі дитячого театрального мистецтва.

Дошкільний навчальний заклад приймав участь у методичній роботі міста:

 1. Методичне об’єднання для старших медичних сестер «Туберкульоз. Етіологія. Клініка. Засоби щеплення»
 2. Методоб’єднання музичних керівників «Формування гармонійної особистості дитини крізь призму музичних нанотехнологій»
 3. Методоб’єднання вихователів середніх груп «Сендплей — розвиток творчості дітей середнього віку»;
 4. Участь у конкурсі освітніх проектів «Музейна педагогіка як засіб гармонійного розвитку дитини в дошкільному закладі».

 

В 2012-2013 н.р. була відзначена участь дітей та вихователів в міських конкурсах, зокрема:

 1. Перше місце у міському конкурсі «Зимова феєрія» за пано «Нова радість стала»;
 2. Участь у Всеукраїнському фестивалі писанки «Писанковий рай-2013»;
 3. Участь у відбірковому конкурсу Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня»;
 4. Перемога в міському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» з естрадним танцем «Калиновий мікс»;
 5. Участь в VІІ Малих Олімпійських іграх, а саме в змаганнях з городків, баскетболу, шашок. Призери змагань з баскетболу завоювали третє місце;
 6. Диплом в конкурсі за авторську дидактичну гру «Грайлики-смайлики».

Результатом в 2011-2012 н.р. стали досягнення вихованців та педагогів:

 1. Фестиваль дитячої творчості «Чарівна квітка – 2012» — І місце в номінації «естрадний танець»;
 2. Участь в VІ Малих Олімпійських іграх.
 3. Участь в «Ярмарку фахових сподівань» з дидактичною грою «Маленькі пізнайки»0_8e97b_b1074344_XL