Досягнення «Калинки»

У 2022-2023 н.р. колектив закладу та вихованці приймали участь у міських заходах та конкурсах

1. У рамках проведення спортивних перегонів «Перші кроки» серед вихованців закладів дошкільної освіти .На виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до плану роботи Департаменту освіти та комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» на 2022 рік, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, з метою сприяння спортивній і фізичній підготовці, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, елементів патріотизму у дітей старшого дошкільного віку засобами автентичних ігор, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня захисників Вітчизни та українського козацтва.

2. Вихователі закладу приймали участь у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі » Оберегова лялька-мотанка» з 15.11 по 30.11.2022р.

Колектив ЗДО у 2021-2022 н.р. приймав участь в міських заходах та конкурсах

1. У рамках проведення новорічного конкурсу «Зимова феєрія 2021″,  відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2021 рік, з метою формування у дітей  цілісного сприйняття прекрасного у мистецтві, виявлення яскравих індивідуальностей та обдарувань, здатності до творчого самовиявлення, розвитку художніх смаків. Вихованиця старшої групи преставляла наш заклад з композицією «Різдвяна зірка».

2. Вихованці закладу приймали активну участь в міському конкурсі «Сяйво талантів» в рамках фестивалю  дитячої творчості  «З Україною в серці»

У 2018-2019 н.р. колектив закладу приймав активну участь у міських заходах та конкурсах

1. У рамках проведення новорічно-різдвяної акції, відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2019 рік, з метою формування у дітей цілісного сприйняття прекрасного у мистецтві, виявлення яскравих індивідуальностей та обдарувань, здатності до творчого самовиявлення, розвитку художніх смаків вихованці старших груп взяли активну участь в міській виставці-конкурсі новорічних композицій «Зимова феєрія – 2020», за що здобули перемогу.
  2. Вихователь-методист закладу Сивак Н.А. та педагоги закладу Кундик С.В. і Щур О.В. презентувала навчально-методичний посібник «Країна логіки» (логіко-математична компетентність дітей дошкільного віку) на міському конкурсі «Кращий навчально-методичний посібник в рамках «Ярмарки фахових сподівань».
  3. Участь у онлайн-конкурсах «Розмай дитячих талантів» у рамках міського фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка — 2020» та «День зі спорту починаю» в рамках чемпіонату «Старти надій».

Колектив дошкільного закладу,  вихованці та їх батьки приймали активну участь у міських заходах та конкурсах протягом 2017-2018 н.р.:

1. Міський конкурс «Зимова феєрія». Вихованці старших груп здобули перемогу з новорічною композицією «Мішечок щастя кожному приготували». Дитячий колектив нагороджений Грамотою Департаменту освіти за перемогу в міській виставці-конкурсі новорічних композицій.

0_8e97b_b1074344_XL