Зустріч із адміністрацією

tiger-1365404342

Завідувач КЗ «ДНЗ №45 ВМР»

Ягніч Наталія Іванівна

Стаж педагогічної діяльності — 34 роки, робота на займаній посаді — 15 років, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія — перша. В своїй роботі використовує сучасні технології управління, постійно дбає про створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до людей, самої себе, природи, культури, світу. Ця творча, енергійна, комунікабельна, добра, мудра, жінка, відповідальний керівник, з високими організаторськими здібностями зуміла перетворити садок у привітну та привабливу оселю для малюків. За свою сумлінну, багаторічну та наполегливу працю була неодноразово нагороджена Грамотами та Подяками Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Педагогічне кредо: «Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить» М.Форбс

Блог завідувача КЗ «ДНЗ №45 ВМР» Ягніч Наталії Іванівни

З Різдвом Христовим! Нехай це світле свято благодать і мир принесе в дім, добро і розуміння в сім’ю, любов і радість у серці, чуйність та щирість в душу, щастя і удачу в життя.

Години прийому:
1, 4 тиждень місяця: 9.00 — 11.00
2, 3 тиждень місяця: 15.00 — 18.00

Обідня перерва:
13.00 — 14.00

tiger-1404228491102278480_0_53c51_c47bbc83_XL

Вихователь-Методист ДНЗ №45 «Калинка»

Карпина Альона Василівна

Стаж педагогічної діяльності — 15 років, робота на займаній посаді — 3,5 роки, освіта — вища педагогічна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії».

Педагогічне кредо: «Творча праця можлива тільки тоді, коли людина ставиться до роботи з любов’ю, коли вона свідомо бачить у ній радість, коли праця робиться для неї основною формою прояву особистості і таланту» А.Макаренко

Вихователь-методист організовує роботу методичного кабінету дошкільного закладу. Одним з головних завдань діяльності методичного кабінету ДНЗ є організація системи методичної роботи, спрямованої на удосконалення професійної майстерності, психолого-педагогічної культури педагогічних працівників, підвищення їх кваліфікації, активізації творчого потенціалу та збагачення досвіду.

Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи, інформації про перспективний досвід.

Організація методичної роботи з педагогічними кадрами носить діагностично-прогностичний характер, базується на глибокому аналізі навчально-виховного процесу. Діагностування педагогів проводиться систематично за допомогою анкет, схем. Це дозволяє вчасно коректувати і надавати методичну допомогу у розв’язанні проблемних завдань.

Робота в дошкільному закладі ведеться згідно річного плану.План спрямований на виконання завдань Закону України “Про дошкільну освіту” та Базового Компоненту дошкільної освіти.

Педколектив ДНЗ працює над всебічним загальним розвитком вихованців відповідно до їхніх потенційних можливостей, формування базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації, бажання і вміння вчитися.

Головним напрямком діяльності кожного вихователя були і залишаються охорона, зміцнення здоров’я дітей, забезпечення необхідних умов для їх фізичного та психічного розвитку.

DSC03500Старша медсестра ДНЗ №45 «Калинка»

Балан Світлана Григорівна

Медичними питаннями в дитячому садку займаються старша медична сестра та лікар. Старша медична медсестра контролює санітарно-епідемічний режим у дитячому садку, а також стежить за дотриманням режиму дня, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, фізкультурних занять та прогулянок. Організовує заходи по загартуванню дітей і бере участь в організації оздоровчих заходів. Веде щоденний облік дітей, відсутніх через хворобу, ізолює хворих дітей. Крім того, старша медсестра готує дітей до лікарських оглядів і сама бере участь у них, проводить зважування, антропометричні вимірювання дітей, здійснює профілактичні щеплення і виконує призначення лікаря. Крім цього, старша медична сестра контролює санітарний стан усіх приміщень закладу та обладнання. Світлана Григорівна складає і розкладає щоденне меню і стежить за якістю приготування їжі, стежить за виконанням графіка отримання їжі групами і проводить щоденний обхід груп, перевіряючи організацію харчування.86543283

DSC03450 копи

Завгосп ДНЗ №45 «Калинка»

Уральова Наталія Олександрівна

Завідуюча господарством виконує такі посадові обов’язки:

- Здійснює систематичний контроль за якістю роботи обслуговуючого персоналу;
— Забезпечує благоустрій, озеленення та прибирання території ДНЗ;
— Забезпечує збереження господарського інвентарю, його відновлення та поповнення;
— Забезпечує дотримання чистоти в приміщеннях і на прилеглій території ДНЗ;0_b69f8_3fdba815_XL
— Організовує ремонтні роботи приміщень ДНЗ;
— Контролює за справністю ігрових споруд на ігрових майданчиках ДНЗ;
— Здіснює систематичний контроль за протипожежним станом в ДНЗ.