Весна

Свято Великодня

28 квітня у ДНЗ відбулася святкова великодня казка «Великодні чудеса». Театралізоване дійство пройшло в урочистій атмосфері. Оголошуємо подяку усім батькам, які виготовляли власноруч «писанкові шедеври». Вітаємо усіх із Великоднем. Христос воскрес!

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 25 по 29 квітня з метою реалізації завдань річного плану роботи Департаменту освіти на 2015-2016 навчальний рік та підвищення ефективності проведення роботи по виробленню дій, правил та навичок безпечної поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та профілактики травматизму серед дітей  у ДНЗ проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Екологічний декадник

З 6 по 15 квітня в ДНЗ відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради, з метою формування у дітей екологічного світогляду, свідомого та дбайливого ставлення до проблем охорони навколишнього середовища, формування стійких практичних умінь та навичок активної пізнавальної діяльності проходив екологічний декадник.

Міський конкурс «Колискова пісня — 2016″

20 квітня пройшов міський конкурс «Колискова пісня — 2016″ з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та з нагоди відзначення Дня Матері, Міжнародного дня сім’ї, Дня захисту дітей на виконання Програми розвитку освіти м. Вінниці на 2013-2020 роки, відповідно до плану роботи Департаменту освіти.