Весна

155

Свято Великодня

28 квітня у ДНЗ відбулася святкова великодня казка «Великодні чудеса». Театралізоване дійство пройшло в урочистій атмосфері. Оголошуємо подяку усім батькам, які виготовляли власноруч «писанкові шедеври». Вітаємо усіх із Великоднем. Христос воскрес!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

 Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 25 по 29 квітня з метою реалізації завдань річного плану роботи Департаменту освіти на 2016-2017 навчальний рік та підвищення ефективності проведення роботи по виробленню дій, правил та навичок безпечної поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та профілактики травматизму серед дітей  у ДНЗ проходив тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Екологічний декадник

З 6 по 15 квітня в ДНЗ відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради, з метою формування у дітей екологічного світогляду, свідомого та дбайливого ставлення до проблем охорони навколишнього середовища, формування стійких практичних умінь та навичок активної пізнавальної діяльності проходив екологічний декадник.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Міський конкурс «Колискова пісня — 2017″

20 квітня пройшов міський конкурс «Колискова пісня — 2017″ з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та з нагоди відзначення Дня Матері, Міжнародного дня сім’ї, Дня захисту дітей на виконання Програми розвитку освіти м. Вінниці на 2013-2020 роки, відповідно до плану роботи Департаменту освіти.

Это слайд-шоу требует JavaScript.