Сторінка відгуків

2 thoughts on “Сторінка відгуків

1. Надзвичайно добрі вихователі 7-ї групи «Чомучки». Для дітей головне лагідний підхід і ми, як батьки, надзвичайно раді, що наша дитина саме в цій групі! Ну справді чуйні вихователі, уважні до дітей. Батьки, радимо вам віддавати дітей до 7-ї групи!

Також хочемо відзначити рівень підготовки дитячих свят!!! Номери, костюми, постановки — все просто на дуже високому рівні, діти щасливі і виконують номери, пісні, вірші з дійсним натхненням і цікавістю. Відверто кажучи, за декілька років відвідування святкових днів в садочку я сам став якимись добрішим і чуйнішим. Якось пройнявся оцим дитячим настроєм. Дитячі усмішки, їхній сміх і радість просто як бальзам на душу! Я дійсно із великим задоволенням жертвую своїм робочим часом і таки приходжу на такі свята не лише щоб зробити приємне власній дитині, але й собі :)

А із жінкою брали участь у культурних заходах з бажанням ще й тому, що виховний колектив групи, музвикладач, методист, завідуюча і інші весь час знаходження наших дітей в дитячому закладі й до батьків демонстрували поважне відношення, чемність і ніколи не виказували свого невдоволення, чи роздратуванням будь-чим (як я нерідко чую від знайомих, чиї діти відвідують інші садочки).

Хочу скзати, що буде шкода прощатись із садочком, адже наш син в цьому році вже йде до школи. Зналиб із жінкою, що так «споріднимося» із «Калинкою», то заздалегідь попросили б у «Лелеки» ще одну дитину і віддали би її до садочка «Калинка».

Процвітайте і виховуйте батьків через їхніх дітей.

А батькам хочу порадити побільше приймати участь у «ремонтах», «покрасках», «прибираннях». Все це дуже зближує і надихає серце добром. Адже життя занадто коротке, щоб не брати участь у житті тих, хто більше за нас спілкується з нашими дітьми! Адже наші діти виростають занадто швидко і треба встигнути побувати в їхньому дитячому житті чи то фарбувальником підлоги, чи то поклейщиком шпалер, чи то виконавцем ігрового номера!

З повагою і надзвичайною вдячністю,
    сім’я Гудків.

2. Дуже чудовий садочок. Хочу подякувати вихователям групи №7. Прекрасні люди, чудові «мами» для наших діток. Велика вам шана і низький уклін.