«Квітограйлики» вокальний

«Квітограйлики» вокальний

Керівник:

Вапнярчук Тетяна Петрівна

Робота проводиться з дітьми старших груп

Мета: Прищепити любов до вокального мистецтва та навчити правильно виконувати вокальні твори. Пробуджувати інтерес до вокального мистецтва, розвивати музичну культуру, вокальні задатки дитини. Учити чітко виконувати мелодію, співати природнім голосом під фонограму та живий супровід.

Завдання: 1. За підсумками вивчення дитячих пісень, вокальних творів, українських, національних, сучасних, естрадних пісень, розширити знання дітей та їх співучу культуру.
2. Навчити сприймати музику, вокальні твори, як істотну частку життя людини.
3.Формувати навички та вміння виконання нескладних творів. Навчити основам сценічної культури, роботі в колективі.
4.Розвивати індивідуальні здібності дітей з урахуванням виконуваних творів, використовувати різні прийоми вокального виконання. Сприяти формуванню емоційної чуйності, любові до світу. Прищепити осн6ови художнього смаку.
5.Сформувати потреби у спілкуванні з вокальною музикою. Створити атмосферу радості, значимості, захопленості.