Театральна студія «Юні театрали»

0_a3697_6978a5a_XL

Керівники:

Власенко Юлія Василівна

Савчук Ольга Іванівна

Завдання гуртка

1. Залучати дітей до творчості, соціально значущої діяльності через ознайомлення з театральною виставою як видовищем, використання театралізації як вправляння.
  2. Розвивати обдарованість, яка закладена у психофізичних, сенсорних, когнітивних особливостях дитини.
  3. Створити умови для розвитку особистості і творчої самореалізації кожної дитини.

Очікувані результати

• Усвідомлення дітьми поняття театру, як вираження життєвих ситуацій в акторській грі.
  • Оволодіння дітьми засобами емоційної виразності (міміка, жести, інтонація) в міру своїх індивідуально-вікових можливостей.
  • Вміння співпереживати з персонажами, розуміти зміст дійства, усвідомлювати колективний характер дієтворення на сцені.
  • Сприймання і розуміння композиції та особливостей літературного твору, задоволення від процесу та результату.
  • Відчуття себе соціально-значимими особистостями з розвиненим почуттям відповідальності, гідності, патріотизму.

0_a9091_ccf2de77_XL