РОЗМІР ПЛАТИ ДЛЯ БАТЬКІВ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДІ

Шановні батьки!

Згідно рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 21.12.2023року № 3286″Про встановлення вартості харчування дітей в закладах дошкільної освіти, що належать до комунальної власності Вінницької міської  територіальної громади, та визнання такими, що втратили чинність пункти 1,2,3 рішення виконавчого комітету міської ради від 15.12.2022року №2753 (зі змінами)», з 01.01.2024 року  вартість харчування дітей в КЗ «ДНЗ № 45 ВМР» :

для дітей віком від одного до чотирьох років – 48 (сорок вісім грн.);
для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років – 64 (шістдесят чотири грн.).

Водночас розмір плати  за харчування дітей в ЗДО,  складатиме 75% від вартості харчування на день.

– для дітей віком від одного до чотирьох років – 36 (тридцять шість гривень);
– для дітей віком від чотирьох до шести (семи) років – 48 (сорок вісім гривень).
Перерахунок оплаченої квитанції за дні, які дитина не відвідувала дитячий садок, проходить в наступному місяці.

З питань оплати за харчування дітей в закладі телефонувати

в ЦБ №3 Вінницької міської ради за

тел. 61-21-72,

або звертатись за за адресою вул. Стрілецька 48/а.

Відповідно Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах:

• розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей;
  • Від плати за харчування дітей звільняються:
  • батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму);
  • діти, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, діти з інвалідністю, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків  тощо).
  • діти — переселенці та діти зі статусом ВПО;
  • діти, батьки яких є учасниками АТО, ООС;
  • діти, батьки яких є учасниками бойових дій.