Участь закладу в загальноміських заходах

У 2023-2024 н.р. колектив закладу та вихованці приймали участь у міжнародних, всеукраїнських, міських заходах та конкурсах

1. У рамках  проведення спортивних перегонів «Перші кроки» серед вихованців закладів дошкільної освіти. На виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до плану роботи Департаменту освіти та комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» на 2023 рік, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року з метою сприяння спортивній і фізичній підготовці, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, зміцнення здоров’я, виховання морально-вольових якостей, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня фізичної культури і спорту в Україні

изображение_2024-04-01_104949101 1695043678857

 

У 2022-2023 н.р. колектив закладу та вихованці приймали участь у всеукраїнських, міських заходах та конкурсах

1. У рамках проведення спортивних перегонів «Перші кроки» серед вихованців закладів дошкільної освіти .На виконання Програми розвитку освіти Вінницької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, відповідно до плану роботи Департаменту освіти та комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» на 2022 рік, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, з метою сприяння спортивній і фізичній підготовці, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, елементів патріотизму у дітей старшого дошкільного віку засобами автентичних ігор, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня захисників Вітчизни та українського козацтва.

2. Вихователі закладу приймали участь у Всеукраїнському дистанційному мистецькому конкурсі  «Оберегова лялька-мотанка» з 15.11 по 30.11.2022р.

1669792100963

3.  Колектив та вихованці закладу брали активну участь у Всеукраїнській акції

«Happy Мяу для Мурчика»

161

4. Всеукраїнський  вокальний конкурс

«Сонячна домінанта»

1682576875883

 

 

2021-2022 н.р.

Колектив дошкільного закладу, наші вихованці та їх батьки протягом 2021-2022 н.р. приймали активну участь у міських заходах та конкурсах:

 1. У рамках проведення новорічно-різдвяної акції, відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2021 рік, з метою формування у дітей цілісного сприйняття прекрасного у мистецтві, виявлення яскравих індивідуальностей та обдарувань, здатності до творчого самовиявлення, розвитку художніх смаків вихованці старших груп взяли активну участь в міській виставці-конкурсі новорічних композицій «Зимова феєрія – 2021», із композицією «Різдвяна зірка».
 2. Участь у онлайн-конкурсі «З Україною в серці» у рамках міського фестивалю дитячої творчості «Сяйво талантів». У конкурсі взяли участь виховнці середніх та старших груп.  Відзняті відео із виступом дітей були розміщені на сторінці закладу у Facebook під хештегом #З_ВІРОЮ_В_СЕБЕ,_В_МАЙБУТНЕ_В_ПЕРЕМОГУ!

Отож, переможці з жанру «Художнє читання» в номінаціях:

«Вірш патріотичного спрямування»

 • Кондратюк Соломія, вірш «Про Україну».

Переможці жанру «Хореографія» в номінації:

  «Бальні танці» Кучеренко Роман, Печенюк Яна «Українське попурі».

 

2020-2021 н.р.

Колектив дошкільного закладу, наші вихованці та їх батьки протягом 2020-2021 н.р. приймали активну участь у міських заходах та конкурсах:

 1. Вихователь-методист закладу Сивак Н.А. та педагоги закладу Котенко С.В. і Дзіміна М.В. презентували на міський конкурс «Кращий навчально-методичний посібник в рамках «Ярмарки фахових сподівань» дидактичну гру «Телефон безпеки».
 2. Пдагоги усіх вікових груп разом із дітками приймали участь у проєкті «Біотека» Всеукраїнського Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринкам «Happy Paw».
 3. Вихованці старшої групи №9 прийняли участь у міжнародному конкурсі Стійкість партнерів мережі  Aflatoun (Aflatoun Partner Resilience Challenge): проведено ток-шоу з Афлатуном.
 4. Батьки та педагоги закладу прийняли участь у міському онлайн-конкурсі «Колискова пісня» у закладах дошкільної освіти. Відео учасників розміщено на сторінці Facebook під хештегом: #КОЛИСКОВА_ДУША_ЯКА_ХОДИТЬ_НАВШПИНЬКАХ. Переможнецею І туру в межах ЗДО стала вихователь Дзіміна М.В, номінація «Сучасне поетичне слово»: «Колискова для доні» муз. і слова В.Лисенко.
 5. Вихованці закладу разом із батьками та педагогами закладу прийняли участь у благодійній акції «Привітай воїнів АТО із Великоднем».
 6. Вихованці старших груп були залучені до проведення чемпіонату з різних видів спорту в рамках «Старти надій». Чемпіонат проводився із таких видів змагань: гра в городки та гра в шахи.
 7. Вихованці нашого закладу приймали участь у онлайн-Конкурсі «Bright Talent Stars» у рамках міського фестивалю дитячої творчості «Чарівна квітка» у закладах дошкільної освіти. Переможцями І туру у межах закладу стали: хореографічний жанр, номінація «Танцювальний мікс» Яцюра Дар’я, 6 років – хіп-хоп, Пилипенко Яна, 6 років – сучасна хореографія «Monkey».

razdelitel-12

9 червня 2017 року відповідно до інформаційного вісника «Перспектива» на базі КЗ «ДНЗ №45 ВМР» відбулося методичне об’єднання вихователів-методистів міста на тему «Формування ціннісного ставлення дітей до мистецтва засобами живопису». Метою цього методичного заходу було ознайомлення вихователів із системою роботи КЗ «ДНЗ №45 ВМР» в напрямку художньо-естетичного розвитку дошкільників шляхом залучення їх до мистецтва засобами живопису, збагачення їх інформаційно-методичного простору щодо формування ціннісного ставлення дітей до живопису в умовах дошкільного закладу. Детальніше про методичне об’єднання  ТУТ… Фотозвіт методичного об’єднання ви можете переглянути ТУТ…

razdelitel-12

27 листопада 2017 року відповідно до інформаційного вісника «Перспектива» на базі КЗ «ДНЗ №45 ВМР» відбулося засідання школи молодих вихователів (3-ій рік роботи) міста Вінниця на тему «Формування ціннісного ставлення дітей до мистецтва засобами живопису». Детальніше про засідання школи молодого вихователя міста  ТУТ… 

razdelitel-12

Протягом грудня 2017 року у рамках проведення новорічно-різдвяної акції, відповідно до плану роботи Департаменту освіти Вінницької міської ради на 2017 рік, з метою формування у дітей цілісного сприйняття прекрасного у мистецтві, виявлення яскравих індивідуальностей та обдарувань, здатності до творчого самовиявлення, розвитку художніх смаків вихованці старших груп взяли активну участь в міській виставці-конкурсі новорічних композицій «Зимова феєрія — 2017″. Детальніше ТУТ…

razdelitel-12

8 лютого 2018 року відповідно до інформаційного вісника «Перспектива» на базі КЗ «ДНЗ №45 ВМР» для вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів міста відбулися презентації

 • електронно-освітнього ресурсу «Таємниці живопису» з досвіду роботи переможця міського конкурсу «Кращий навчально-методичний посібник — 2017» вихователя групи №9 Ковальчук Тетяни Леонідівни.Детальніше ТУТ…

 • досвіду роботи переможця конкурсу «Вихователь року-2016» на тему «Використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності під час створення картин» вихователя групи №2 Гранальської Наталії Миколаївни. З досвідом її роботи ви можете ознайомитись ТУТ…

razdelitel-12