Зустріч з адміністрацією

tiger-1365404342

Завідувач КЗ «ДНЗ №45 ВМР»

Ягніч Наталія Іванівна

Стаж педагогічної діяльності  більше 40 років,  на займаній посаді з 2002 року, освіта вища педагогічна, кваліфікаційна категорія — «спеціаліст вищої категорії». В своїй роботі використовує сучасні технології управління, постійно дбає про створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до людей, самої себе, природи, культури, світу. Ця творча, енергійна, комунікабельна, добра, мудра, жінка, відповідальний керівник, з високими організаторськими здібностями зуміла перетворити садок у привітну та привабливу оселю для малюків. За свою сумлінну, багаторічну та наполегливу працю була неодноразово нагороджена Грамотами та Подяками Департаменту освіти Вінницької міської ради.

Педагогічне кредо: «Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить» М.Форбс

Блог завідувача КЗ «ДНЗ №45 ВМР» Ягніч Наталії Іванівни

 

На виконання листа МОН України від 15.04.2011 року №1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних внесків та їх бухгалтерського обліку, на сайті нашого закладу створено сторінку, на якій будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної допомоги нашому закладу. Детальніше ТУТ…

Години прийому:
1, 4 тиждень місяця: 9.00 — 11.00
2, 3 тиждень місяця: 15.00 — 18.00

Обідня перерва:
13.00 — 14.00

Вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №45 Вінницької міської ради» 

DSC_2631    Сахан  Наталія Петрівна

Педагогічний стаж понад 8 років, на займаній посаді з 2021 року, кваліфікаційна категорія «спеціаліст I категорії»
Освіта:
- Училище вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського (дошкільне виховання)
- Вінницький  державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського (вчитель історії і права)

Педагогічне кредо:  «Щоб в дитячих очах загорілись іскорки ,

                                                                                             ти маєш запалити своє серце».

В розділі «Методичний порадник» нашого сайту ви знайдете матеріали роботи методичного кабінету закладу

Вихователь-методист організовує роботу методичного кабінету дошкільного закладу. Одним з головних завдань діяльності методичного кабінету ЗДО є організація системи методичної роботи, спрямованої на удосконалення професійної майстерності, психолого-педагогічної культури педагогічних працівників, підвищення їх кваліфікації, активізації творчого потенціалу та збагачення досвіду.

Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи, інформації про перспективний досвід.

Організація методичної роботи з педагогічними кадрами носить діагностично-прогностичний характер, базується на глибокому аналізі навчально-виховного процесу. Діагностування педагогів проводиться систематично за допомогою анкет, схем. Це дозволяє вчасно коректувати і надавати методичну допомогу у розв’язанні проблемних завдань.

Робота в дошкільному закладі ведеться згідно річного плану.План спрямований на виконання завдань Закону України “Про дошкільну освіту” та Базового Компоненту дошкільної освіти.

Педколектив ЗДО працює над всебічним загальним розвитком вихованців відповідно до їхніх потенційних можливостей, формування базису особистісної культури: самообслуговування, комунікації, пізнавальної мотивації, бажання і вміння вчитися.

Головним напрямком діяльності кожного вихователя були і залишаються охорона, зміцнення здоров’я дітей, забезпечення необхідних умов для їх фізичного та психічного розвитку.

 

Сестра медична старша

 ДНЗ №45 «Калинка»

Гуненко Катерина Віталіївна

Медичними питаннями в дитячому садку займається сестра медична старша . Вона  контролює санітарно-епідемічний режим у дитячому садку, а також стежить за дотриманням режимних моментів, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, фізкультурних занять та прогулянок. Організовує заходи по загартуванню дітей і бере участь в організації оздоровчих заходів. Веде щоденний облік відвідування  дітей, за потреби ізолює хворих дітей. Крім того, сестра медична старша  готує дітей до лікарських оглядів і сама бере участь у них, проводить зважування, антропометричні вимірювання дітей, здійснює профілактичні щеплення і виконує призначення лікаря. Крім цього, сестра медична старша контролює санітарний стан усіх приміщень закладу та обладнання. Інна Петрівна складає і розкладає щоденне меню і стежить за якістю приготування їжі, стежить за виконанням графіка отримання їжі групами і проводить щоденний обхід груп, перевіряючи організацію харчування.86543283

Завідувач господарством

ДНЗ №45 «Калинка»

Голомбівська Валентина Миколаївна

Завідувач господарством виконує такі посадові обов’язки:

- Здійснює систематичний контроль за якістю роботи обслуговуючого персоналу;
— Забезпечує благоустрій, озеленення та прибирання території ДНЗ;
— Забезпечує збереження господарського інвентарю, його відновлення та поповнення;
— Забезпечує дотримання чистоти в приміщеннях і на прилеглій території ДНЗ;0_b69f8_3fdba815_XL
— Організовує ремонтні роботи приміщень ДНЗ;
— Контролює за справністю ігрових споруд на ігрових майданчиках ДНЗ;
— Здіснює систематичний контроль за протипожежним станом в ДНЗ.