Чарівна квітка — 2015

2734828aohf252jvf

102Хореографічний колектив  «Калинка» -

переможець другого етапу міського конкурсу  дитячої творчості

«ЧАРІВНА КВІТКА — 2015»

Хореографія — мистецтво, улюблене дітьми. Навчання хореографії – це завжди діалог, навіть коли дитина зовсім ще маленька, але, не зважаючи на це, від їх наполегливості, цілеспрямованості в бажанні освоювати таємниці мистецтва танцю залежить успіх спільної праці. Керівник хореографічного гуртка Волохова Оксана Василівна підготувала чудовий сюжетний таночок «Іменини Цокотухи». Діти, поринувши у казковий світ комах, своїми рухами, пластикою розкрили свої здібності, адже в кожній дитині свій талант. Отримавши перемогу, в міському конкурсі, вихованці нашого закладу відчули себе справжніми артистами. Сподіваємося, що участь у таких конкурсах принесе нашим вихованцям віру в щасливе майбутнє та відкриє перед ними ще не раз куліси великої сцени.

26755406_149547005827801_1726591659_n Цехмейструк  Іринка,

вихованка групи №3 ДНЗ №45 — переможець другого етапу міського конкурсу  дитячої творчості  «ЧАРІВНА КВІТКА — 2015» в номінації «художнє читання»

Дуже добре жити всім там, де є доброта і любов, взаєморозуміння і терпимість, де між усіма налагоджені добрі стосунки. Там лине пісня і жарти, квітне радість і щастя. Та найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли на ній розквітають чарівні квіти, а люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, а діти вчаться, здобувають знання, щоб зробити наш край ще прекраснішим. До міського конкурсу «Чарівна квітка – 2015» вихованка молодшої групи №3 підготувала художнє читання про мир на землі. Так, вірш Н.Красоткіної «Мир на землі» приніс перемогу нашій Іринці. Сподіваємося, що мрії наших дітей збудуться і мир на землі запанує!!!

2734828aohf252jvf